Bestuur


Mgr. A.J.J. Woolderink, pastoor
Tel. 06-83796183
Voorzitter
 
 
 
 
 
 


Joke Brinkhof
Vice-voorzitter
Benoemd van 1 mei 2020 tot 1 mei 2024
 
 
 
 
 
 
 

JanSmit
Jan Smit
Penningmeester
Benoemd van 1 januari 2011 tot 1 januari 2023
 
 
 
 
 
 
 

MoniekOortwijn
Moniek Oortwijn
Secretaris
Benoemd van 1 juni 2015 tot 1 juni 2023